Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 413
Головна » Архів матеріалів
    17 грудня 2013 року на базі Івано-Франківського професійно-технічного ліцею автомобільного транспорту і будівництва відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів області на тему: «Про підсумки роботи ПТНЗ області за І півріччя та завдання на ІІ півріччя 2013-2014 навчального року».
          У роботі засідання брали участь Будзак І.В. – заступник начальника управління освіти і науки; Гаврилюк І.О. – начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки, департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації; Кирдяк Г.Ю. – заступник начальника відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки, департаменту  освіти,  науки,  сім’ї,  молоді та  спорту  облдержадміністрації; Дуткевич О.Ф. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії з обслуговування ПТНЗ; Захарія О.М. – головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки, департаменту освіти,  науки,   сім’ї,  молоді   та  спорту  облдержадміністрації; Рудик М.О. – директор навчально-методичного кабінету професійно - технічної освіти в Івано-Франківськійобласті; Кузбит М.В. – директор Івано-Франківського центру естетичного виховання; директори професійно-технічних навчальних закладів області.
         Згідно плану після відкриття наради всі учасники відвідали відкриті уроки, які проводили викладачі  Урбанович Т.В., Іщук С.Ю., Козачишин С.В., Кушнірюк С.Я., Бойчич В.Д. та майстри виробничого навчання ліцею Касіянчук Б.Г.,  Комаров Д.О. На  засіданні    круглого   столу    було заслухано виступиь Будзака І.В., Дуткевича О.Ф., Гаврилюка І.О., Микитюка  В.В.,   Казимиріва  Б.В.,Іваночко  О.Д., Іванківа  П.С., Кирдяк Г.Ю., Захарії О.М., Рудик М.О. та Кузбита М.В. На сцені ліцею відбулася інсценізація біблійного дійства «Різдво Христове». Директор ІФПЛАТіБ ознайомив учасників наради з матеріально-технічною базою навчального закладу.
... Читати далі »
Переглядів: 433 | Додав: Igorco | Дата: 25.12.2013 | Коментарі (0)

До Дня української писемності та мови в ліцеї було проведено конкурс на краще прочитання поезій Т. Г. Шевченка "В рідній мові кохаймося, як Тарас заповів".
Піднесено, урочисто, святково учасники конкурсу читали напам’ять слово Кобзаря. У заході взяли участь учні І - ІІІ курсів. Призові місця отримали Мелевич Марія - І місце, Чуфус Анастасія - ІІ, Йосипів Степан - ІІ, Сницар Андрій - ІІІ.
Завдяки мультимедійним засобам, учні змогли поглибити свої знання про виникнення писемності, дізнатися життєпис творців слов’янської грамоти - святих Кирила і Мефодія. На фоні Шевченкових картин читалися улюблені поезії. Гармонійно вплелися у канву свята пісні про мову й рідний край.
Це був один із заходів, приурочених до 200-річчя від дня народження славетного Кобзаря, адже мова для Шевченка - найвищий дар людини й народу, талісман їхньої долі, таланту, безсмертя, мужній поклик до борні і свободи.
Переглядів: 239 | Додав: Igorco | Дата: 05.12.2013 | Коментарі (0)

14 листопада 2013 року на базі Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва відбувся обласний семінар-практикум бібліотечних працівників ПТНЗ області на тему: «Роль бібліотеки у формуванні інформаційної компетенції учнів». У програмі семінару брали участь директор ІФДЦЕВ Кузбит М.В., методист правовиховної та бібліотечної роботи ІФДЦЕВ Деделюк С.М., завідувач відділом економіко-виробничої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка Пасяка Н.М. Про стан навчально-методичного забезпечення бібліотек ПТНЗ доповіла методист НМК ПТО Скиба Я.В. «Формування екологічної культури юнацтва» – тема виступу завідувача читальним залом обласної бібліотеки для юнацтва Риндзак М.Т. В рамках програми відбувся літературно-духовний захід « З молитвою душа моя воскресне», підготовлений бібліотекарем ІФПЛАТіБ Вівчарук Л.І. та керівником художньої самодіяльності ліцею Білодід Н.І. Працівниками Центру естетичного  виховання  була  організована  пересувна  виставка  плакатів, присвячених 200-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. З виставкою мали можливість ознайомитися як учасники семінару, так і педагогічний та учнівський колективи ліцею.

Переглядів: 350 | Додав: Igorco | Дата: 15.11.2013 | Коментарі (0)

  З 11 по 15 листопада 2013р. в ліцеї відбувся предметний тиждень "Актуальність професії "Оператор комп’ютерного набору; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)".
    Тиждень проводився з метою сприяння підвищенню інтересу учнів до своєї професії, її історії, до вивчення дисциплін бухгалтерського профілю.
     В рамках тижня було проведено наступні заходи:

11.11.13р.Представлення стінних газет, присвячених тижню                  професії.
12.11.13р.Засідання гуртка на тему: "Дивні податки різних                   країн" з використанням презентацій, доповідей                      учасників гуртка та відеороликів.
13.11.13р.Виховний захід з використанням інформаційно-                     комунікаційних технологій на тему "Розширити                       горизонти професій" (Викладач - Соловчук А.С.)
14.11.13р.Виставка навчально-методичної літератури з                        дисциплін професійного циклу.
14.11.13р.Виставка-конкурс кросвордів та емблем                                професійного спрямування.
15.11.13р.Виставка плакатів "Знай свою національну                            валюту".

Переглядів: 590 | Додав: Igorco | Дата: 15.11.2013 | Коментарі (0)

     16 жовтня 2013 року на база Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва відбулося засідання обласної методичної секції викладачів ПДР, слюсарів з ремонту автомобілів та майстрів виробничого навчання водіння автомобілів на тему «Забезпечення результативності навчально-виховного процесу шляхом ефективного застосування педагогічних технологій при підготовці слюсарів з ремонту автомобілів; водіїв ТЗ ». У роботі засідання взяли участь головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти та виховної роботи управління освіти і науки Захарія О.М., методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області Верховцев В.М., в.о. директора ліцею Пилипів Ю.Ю. 
          Викладачі ліцею Мосійчук Д.М., Савчук Т.В., Волочій І.І. та майстри виробничого навчання Пишко Р.В., Хомінець І.Й. провели відкриті уроки і дістали схвальну оцінку присутніх. На засіданні круглого столу було заслухано виступи викладача ВПУ №13 Третяка Б.В., викладачів ІФПЛАТіБ Бережницького В.С. та Савчука Т.В., методиста НМК ПТО Верховцева В.М. Пилипів Ю.Ю. провів презентацію навчального закладу, огляд навчально-матеріальної бази ліцею.Переглядів: 444 | Додав: Igorco | Дата: 22.10.2013 | Коментарі (0)

«Для кожного в житті є шанс відкритись.

Тільки знайди в собі талант.

І розвивай його, наскільки стане сили...»

                                                                                                   Н.а.

         З метою  виявлення  творчих  здібностей  учнів нового набору в ліцеї 30 вересня відбулася презентація груп першого курсу «Ми шукаємо таланти». У конкурсі брали участь 9 груп першого курсу. Кожну групу представляла команда у складі 5-20 чоловік. Виступ команди складався з таких конкурсів: «Візитна картка» (розповідь кожної групи про себе: хто вони? Які вони? Чим живуть? Як вчаться?  Чим захоплюються й цікавляться), вокальний номер (пісня), художнє читання (вірш чи  гумореска). Переможці: 20 група у номінаціях "Театральне дійство" та "Багатогранність таланту і масовість", 21 група  - "Краще художнє читання", 22 група - "Організація виступу", 23 група - "Найталановитіші" та "Циркова майстерність", 24 група - "Винахідливість і сміливість", 25 група - "Віра в себе", 16 ТУ - "Співочість та сценічна культура",  "Кращий дует" та  "Артистчність", 17 ТУ - "Співочість" та "Краще соло", 18 ТУ - "Кращий гумористичний номер". ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
За участь у презентації всі групи були нагородженні символічними оберегами.
Переглядів: 239 | Додав: Igorco | Дата: 09.10.2013 | Коментарі (0)

Відновлено подача заміни уроків на наступний день у відповідному розділі.


Створена сторінка психолога, яка з часом наповниться .

Планується з часом подати новий розклад уроків 
(даний недійсний)
Переглядів: 241 | Додав: Igorco | Дата: 12.09.2013 | Коментарі (0)

2 вересня о 9:00 годині День знань традиційно розпочався проведенням урочистої загальноліцейної лінійки. На свято було запрошено голова обкому профспілки робітників автомобільного транспорту і шосейних доріг Гавриляк Іван Федорович, методист ДЗ НМК ПТО в Івано-Франківській області Стельмах Роман Дмитрович, священник УКГЦ отець Роман, батьки учнів навчальних груп.

260 першокурсників запросили на лінійку під звуки урочистого маршу. Під час відкриття та закриття свята виконано Державний Гімн України.

Виконуючий обов’язки директор навчального закладу Ю.Ю. Пилипів привітав всіх присутніх зі святом. З вітальними словами до першокурсників звернулись запрошені гості, адже це справді всенародне свято, що символізує прагнення кожного громадянина, а особливо молоді, до вершин знань і професійної майстерності.

Традиційно на святі підведено підсумок за 2012-213 навчальний рік. За відмінне навчання та активну участь у громадському житті ліцею нагороджені  грамотами та грошовими преміями кращі учні.

Свято супроводжувалося музичними вітаннями, які підготували учасники вокального ансамблю під керівництвом художнього керівника Білодід Н.І.

Перший урок на тему «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине» був присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Для учнів першого курсу урок відбувся в актовій залі. В проведені уроку брали участь як класні керівники, так і учні. Використовувались мультимедійні засоби.Переглядів: 293 | Додав: Igorco | Дата: 02.09.2013 | Коментарі (0)

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Переглядів: 213 | Додав: Igorco | Дата: 29.08.2013 | Коментарі (0)

Лінійка присвячена початку нового навчального року відбудеться 2 вересня о 9:00

Переглядів: 232 | Додав: Igorco | Дата: 28.08.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 15 16 17 18 »

Пошук

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту