Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 403
Головна » Архів матеріалів

    Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів суспільних дисциплін та з метою розвитку творчості учнів, підвищення інтересу до вивчення предмету, виховання в учнівської молоді поваги до закону та прав людини з 10.12.-14.12.2018р. в ліцеї був проведений тиждень права.

    Всі  заходи   тижня  права  пройшли на належному методичному рівні. Для всіх  учнів класні керівники підготували і провели тематичні виховні години на правову тематику «Концепція  про права дитини», викладачем права Бортником В.І. була проведена радіолінійка  «Загальній декларації прав людини–70 років» та  турнір  правознавців  «На терезах Феміди», переможцями  якого стали учні: Благий Руслан (гр.21) – І місце, Бойків Богдан (гр.22) – ІІ місце, Курилюк Роман (гр. 20) – ІІІ місце.

     14 грудня, у четвер,   в актовій залі ліцею була проведена зустріч  з працівниками правоохоронних органів, а саме з старшим інспектором  відділу ювенальної  превенції – Манзюком І.М., молодшим лейтенантом Янюком І.В., лейтенантом Костюк Х.М., які виступили   перед учнями  на тему «Кримінальна відповідальність за допущення правопорушень», де учні не тільки прослухали інформацію з вищевказаної теми, але й мали змогу задати свої запитання.

   У ході проведення тижня було розгорнуто виставку юридичної літератури «Знати, щоб виконувати!»  та підведено підсумки.

Переглядів: 936 | Додав: Igorco | Дата: 18.12.2018

    Відповідно до плану заходів Івано-Франківського центру естетичного виховання у актовій залі Івано-Франківського ліцею автомобільного транспорту і будівництва відбулася зустріч з  лікарем-інфекціоністом Репетою Ларисою Орестівною, яка провела профілактичну бесіду з учнями на тему: "Небезпека навколо нас: СНІД"

 

Переглядів: 464 | Додав: Igorco | Дата: 14.12.2018

   6 грудня  фолькльорно-етнографічний колектив ліцею з успіхом виступив на щорічному конкурсі театрів фолькльору та драматичних колективів.

    У Різдвяному дійстві "Вертеп" взяли участь учні різних  курсів  та  груп. Присутні оцінили ліцеїстів  за високий професіоналізм та театральну майстерність.

Переглядів: 1568 | Додав: Igorco | Дата: 11.12.2018

    З 3 по 7 грудня практичним психологом ліцею Турів Л.М. були проведені години спілкування з учнями на тему: «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня.

Переглядів: 142 | Додав: Igorco | Дата: 10.12.2018

   Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін та з метою поглиблення знань учнів з 03 грудня по 07 грудня 2018р. в ліцеї був проведений тиждень  хімії.

    Всі  заходи   тижня   пройшли на належному методичному рівні. Було підготовлено план заходів тижня, а саме: проведено відкритий урок «Хімічні властивості альдегідів» (викладач  Семанюк  І.І.), організована виставка учнівських стінгазет «Хімія у нашому житті», проведена виховна година, присвячена 150-річчю Періодичної системи хімічних елементів ім. Д.І.Менделєєва, проведено засідання гуртка «Періодичний закон і періодична система ім. Д.І.Менделєєва», де учні І курсу показали свої знання з хімії. А  для учнів ІІ курсу викладач хімії Гошовська Т.П. провела інтелектуальний конкурс кросвордів «Хімія у нашому житті». Завершився тиждень  підведенням підсумків та визначенням переможців конкурсу кросвордів.

    Немає сумніву, що  робота учнів та викладачів  у заходах тижня  хімії сприяла насамперед розвитку творчої активності учнів, поглиблювала їх знання та інтерес до вивчення предмету.

Переглядів: 248 | Додав: Igorco | Дата: 10.12.2018

   5 грудня  2018р. команда юнаків   успішно виступила на обласних змаганнях з волейболу.  Для участі в обласних змаганнях  керівник фізичного виховання Бойчич В.Д.  обрав кращих гравців навчальних груп з різних курсів.

   Вітаємо керівника та команду, які вибороли  ІІІ  призове місце!

Переглядів: 69 | Додав: Igorco | Дата: 07.12.2018 | Коментарі (0)

   Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін та з метою розвитку творчості учнів, поглиблення знань учнів, підвищення інтересу до вивчення предмету, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, розвитку індивідуальних здібностей, активізації позакласної роботи та роботи з обдарованими і здібними учнями, для залучення учнів до практичного використання набутих знань з фізики з 26.11.-30.11.2018р. в ліцеї був проведений тиждень фізики.

      Всі  заходи   тижня  фізики  пройшли на належному методичному рівні. Було підготовлено план заходів тижня.

   Під час проведення тижня  викладачі продемонстрували свою  авторську майстерність у проведенні позакласної роботи,  яка активізувала навчально- пізнавальну діяльність учнів.

   У понеділок, 26 листопада,  для всіх  учнів класні керівники підготували і провели  виховні години на тему «Скарбниця цікавої фізики».

    У вівторок, 27 листопада,  викладачем фізики  Козачишин С.В. у групах І та ІІ курсу була проведена фізична вікторина.

   28 листопада, у середу, для учнів  ІІ курсу  була розгорнута виставка-конкурс учнівських стінгазет  «Фізика навколо нас».

   29 листопада, у четвер, для учнів  ІІ та ІІІ курсу викладачем фізики  Козачишин С.В.  була проведена інтелектуальна гра  «Що? Де? Коли?».

  У ході проведення тижня 30 листопада, у п’ятницю, учні мали змогу  переглянути фільм «100 важливих відкриттів» та було підведено підсумки проведення тижня.

   Немає сумніву, що  робота учнів, викладачів і класних керівників у заходах тижня фізики сприяла насамперед розвитку творчої активності учнів та  їх інтересу до вивчення фізики, поглиблювала їх знання з даної тематики.

Переглядів: 472 | Додав: Igorco | Дата: 04.12.2018 | Коментарі (0)

   19 листопада 2018 року практичним психологом ліцею Турів Л.М. для педагогів був проведений навчальний семінар-тренінг «Толерантність у сучасному світі». Він був приурочений до міжнародного дня толерантності, який відзначається 16 листопада. Викладачі отримали знання та навички щодо толерантності у  сучасному світі.

Переглядів: 85 | Додав: Igorco | Дата: 20.11.2018 | Коментарі (0)

   Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів предметів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання слюсарних професій  та  з метою розвитку творчості учнів, поглиблення знань учнів, підвищення інтересу до здобуття професії, виховання в учнівської молоді поваги до своєї професії з 29.10-02.11.2018р.  в ліцеї був проведений тиждень технічної творчості до Дня автомобіліста і дорожника.

   Всі  заходи   тижня  пройшли  на  належному методичному  рівні. Під час проведення тижня  викладачі та майстри виробничого навчання продемонстрували свою концепцію, авторську майстерність у проведенні позакласної  роботи,  яка активізувала  навчально - пізнавальну діяльність учнів. Згідно з планом тижня було підготовлено і проведено виховну годину на тему «Науково-технічні інновації в автомобілебудуванні»(майстер в\н Ферштей Л.М.).

   У рамках тижня 30.10 та 31.10.2018р. проведені конкурси «Знавців автосправи» серед учнів ІІ та ІІІ курсів (викладачі спецпредметів Савчук Т.В., Мензатюк Р.В., майстри в/н Пилипів І.М., Криховецький А.З., Козак П.П., Грицюк С.М., Шушайло І.М.). Найкращі знання серед учнів ІІ курсу показали учні груп №11,12; а серед учнів ІІІ курсу- групи №20 і 21.

   01.11.2018р. у кабінеті №5 викладачем ПДР Бережницьким В.С. був проведений  конкурс  «Знавців правил дорожнього  руху» для учнів  ІІІ курсу. Перше місце отримала група №20 (66б.), друге місце-група №21(65б.), третє місце- група № 23 (58б.), четверте місце-група №22(57б.). Кращими учнями показали себе: Яворський Василь, Благий Руслан, Вістовський Тарас.

   У ході проведення тижня було розгорнуто  виставку  стінгазет та учнівських рефератів  на теми:  «Моя професія –найкраща»,  «Автослюсар – професія мого життя», «Автомобіль нашого майбутнього», «Майбутнє за автомобілями», «Автомобіль моєї мрії». Переможцями  стали: на І курсі-група  № 3, на ІІ курсі-група № 12, на ІІІ курсі-група №21, серед груп ТУ- група № 17.

   Немає сумніву, що  робота учнів, викладачів і класних керівників у заходах тижня сприяла, насамперед,  розвитку творчої активності учнів та  їх інтересу до обраної ними професії, поглиблювала їх знання із спецпредметів.

Переглядів: 472 | Додав: Igorco | Дата: 06.11.2018 | Коментарі (0)

    05 листопада 2018р. в Івано-Франківському професійному ліцеї автомобільного транспорту і будівництва був проведений бібліотечний урок «Серце віддаю дітям», присвячений 100-річчю від дня народження великого педагога, мудрого учителя Василя Сухомлинського. Метою заходу було познайомити учнів з видатним педагогом, людиною, що все своє життя віддала дітям, педагогіці, розвивати вміння цінувати думки товаришів, виховувати доброту, чуйність, вміння бачити і творити красиве, виховувати почуття поваги до старшого покоління, працелюбність, любов до рідної землі.

Переглядів: 75 | Додав: Igorco | Дата: 05.11.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 17 18 »

Пошук

Календар

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Друзі сайту