Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 413
Головна » Архів матеріалів

   З метою залучення молоді до відродження народних традицій, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів, забезпечення змістовного дозвілля 14 січня 2019 року в рамках Різдвяно-Новорічних свят урочисто та піднесено відбулося обласне свято «Розколяда» у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк за ініціативи департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації та Івано-Франківського державного центру естетичного виховання.

     У святі взяв участь спільний фольклорно-етнографічний колектив учнів ПЛАТіБ та ЦПТО №1.

     Своїми натхненними виступами учасники ще раз підтвердили, що прикарпатська молодь цінує та зберігає національні традиції.

 

Переглядів: 84 | Додав: Igorco | Дата: 16.01.2019

   10 січня 2019р. в Івано-Франківському професійному ліцеї автомобільного транспорту і будівництва відбулися педагогічні читання на тему «Шляхи формування висококомпетентної  особистості у педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського».

   Цей рік знаменний для педагогічних колективів нашої держави визначною ювілейною датою – 100 років від дня народження одного з найвідоміших вітчизняних педагогів, психолога, дослідника і публіциста, громадського діяча, праця якого набула світового значення - Василя Олександровича Сухомлинського. Його ідеї, науково-методичні розробки, практичний досвід нині втілюються в освітньо-виховних системах європейських країн, Японії, Америки. «Я ніколи в житті не належав собі», - казав педагог. Адже все своє життя він присвятив педагогічній діяльності, школі, дітям. Його педагогічний доробок налічує понад 40 книг, 600 статей, казок, притч, новел для дітей; його твори перевидавали величезними тиражами, а книжка «Серце віддаю дітям» вийшла друком тридцятьма мовами світу. Сучасна педагогіка розглядає і його самого, і його педагогічну спадщину в розвитку, в контексті сучасної дійсності.

    Під час педагогічних читань педагогічні працівники виступили з доповіддями за темами: «Спадщина Василя Сухомлинського і педагогічні пріоритети сучасності» (викладач  ПТП  Соловчук А.С.), «Генезис проблеми громадянськості особистості вчителя у вітчизняній   педагогічній думці другої половини ХІХ-ХХ ст.» (соціальний педагог Кукурудз А.М.), «Проблема самоосвіти в педагогічній спадщині Василя Сухомлинського» (викладач математики Кушнірюк С.Я.), «Проблема морального виховання у науково-педагогічній інтерпретації Василя Сухомлинського»  (викладач історії Гаргат Л.С.), «Василь  Сухомлинський як видатний майстер педагогічної праці» ( викладач географії Крикливець В.В.), «Вплив знань іноземної мови на процес формування громадянськості в учнів»( викладач іноземної мови Хоміцька М.П.). Учасники читань мали змогу ознайомитися з багатогранністю таланту В.О. Сухомлинського, його педагогічною спадщиною, прилучитися до його філософії.

Переглядів: 118 | Додав: Igorco | Дата: 15.01.2019

Вітаєм з Різдвом, з Новим роком вітаєм!

Бажаєм вам щастя, здоров'я бажаєм!

Хай серце радіє, душа хай співає,

А настрій святковий весь рік не зникає!

Переглядів: 105 | Додав: Igorco | Дата: 29.12.2018

    Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів суспільних дисциплін та з метою розвитку творчості учнів, підвищення інтересу до вивчення предмету, виховання в учнівської молоді поваги до закону та прав людини з 10.12.-14.12.2018р. в ліцеї був проведений тиждень права.

    Всі  заходи   тижня  права  пройшли на належному методичному рівні. Для всіх  учнів класні керівники підготували і провели тематичні виховні години на правову тематику «Концепція  про права дитини», викладачем права Бортником В.І. була проведена радіолінійка  «Загальній декларації прав людини–70 років» та  турнір  правознавців  «На терезах Феміди», переможцями  якого стали учні: Благий Руслан (гр.21) – І місце, Бойків Богдан (гр.22) – ІІ місце, Курилюк Роман (гр. 20) – ІІІ місце.

     14 грудня, у четвер,   в актовій залі ліцею була проведена зустріч  з працівниками правоохоронних органів, а саме з старшим інспектором  відділу ювенальної  превенції – Манзюком І.М., молодшим лейтенантом Янюком І.В., лейтенантом Костюк Х.М., які виступили   перед учнями  на тему «Кримінальна відповідальність за допущення правопорушень», де учні не тільки прослухали інформацію з вищевказаної теми, але й мали змогу задати свої запитання.

   У ході проведення тижня було розгорнуто виставку юридичної літератури «Знати, щоб виконувати!»  та підведено підсумки.

Переглядів: 951 | Додав: Igorco | Дата: 18.12.2018

    Відповідно до плану заходів Івано-Франківського центру естетичного виховання у актовій залі Івано-Франківського ліцею автомобільного транспорту і будівництва відбулася зустріч з  лікарем-інфекціоністом Репетою Ларисою Орестівною, яка провела профілактичну бесіду з учнями на тему: "Небезпека навколо нас: СНІД"

 

Переглядів: 475 | Додав: Igorco | Дата: 14.12.2018

   6 грудня  фолькльорно-етнографічний колектив ліцею з успіхом виступив на щорічному конкурсі театрів фолькльору та драматичних колективів.

    У Різдвяному дійстві "Вертеп" взяли участь учні різних  курсів  та  груп. Присутні оцінили ліцеїстів  за високий професіоналізм та театральну майстерність.

Переглядів: 1579 | Додав: Igorco | Дата: 11.12.2018

    З 3 по 7 грудня практичним психологом ліцею Турів Л.М. були проведені години спілкування з учнями на тему: «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя», присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня.

Переглядів: 148 | Додав: Igorco | Дата: 10.12.2018

   Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін та з метою поглиблення знань учнів з 03 грудня по 07 грудня 2018р. в ліцеї був проведений тиждень  хімії.

    Всі  заходи   тижня   пройшли на належному методичному рівні. Було підготовлено план заходів тижня, а саме: проведено відкритий урок «Хімічні властивості альдегідів» (викладач  Семанюк  І.І.), організована виставка учнівських стінгазет «Хімія у нашому житті», проведена виховна година, присвячена 150-річчю Періодичної системи хімічних елементів ім. Д.І.Менделєєва, проведено засідання гуртка «Періодичний закон і періодична система ім. Д.І.Менделєєва», де учні І курсу показали свої знання з хімії. А  для учнів ІІ курсу викладач хімії Гошовська Т.П. провела інтелектуальний конкурс кросвордів «Хімія у нашому житті». Завершився тиждень  підведенням підсумків та визначенням переможців конкурсу кросвордів.

    Немає сумніву, що  робота учнів та викладачів  у заходах тижня  хімії сприяла насамперед розвитку творчої активності учнів, поглиблювала їх знання та інтерес до вивчення предмету.

Переглядів: 261 | Додав: Igorco | Дата: 10.12.2018

   5 грудня  2018р. команда юнаків   успішно виступила на обласних змаганнях з волейболу.  Для участі в обласних змаганнях  керівник фізичного виховання Бойчич В.Д.  обрав кращих гравців навчальних груп з різних курсів.

   Вітаємо керівника та команду, які вибороли  ІІІ  призове місце!

Переглядів: 80 | Додав: Igorco | Дата: 07.12.2018 | Коментарі (0)

   Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів природничо-математичних дисциплін та з метою розвитку творчості учнів, поглиблення знань учнів, підвищення інтересу до вивчення предмету, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, розвитку індивідуальних здібностей, активізації позакласної роботи та роботи з обдарованими і здібними учнями, для залучення учнів до практичного використання набутих знань з фізики з 26.11.-30.11.2018р. в ліцеї був проведений тиждень фізики.

      Всі  заходи   тижня  фізики  пройшли на належному методичному рівні. Було підготовлено план заходів тижня.

   Під час проведення тижня  викладачі продемонстрували свою  авторську майстерність у проведенні позакласної роботи,  яка активізувала навчально- пізнавальну діяльність учнів.

   У понеділок, 26 листопада,  для всіх  учнів класні керівники підготували і провели  виховні години на тему «Скарбниця цікавої фізики».

    У вівторок, 27 листопада,  викладачем фізики  Козачишин С.В. у групах І та ІІ курсу була проведена фізична вікторина.

   28 листопада, у середу, для учнів  ІІ курсу  була розгорнута виставка-конкурс учнівських стінгазет  «Фізика навколо нас».

   29 листопада, у четвер, для учнів  ІІ та ІІІ курсу викладачем фізики  Козачишин С.В.  була проведена інтелектуальна гра  «Що? Де? Коли?».

  У ході проведення тижня 30 листопада, у п’ятницю, учні мали змогу  переглянути фільм «100 важливих відкриттів» та було підведено підсумки проведення тижня.

   Немає сумніву, що  робота учнів, викладачів і класних керівників у заходах тижня фізики сприяла насамперед розвитку творчої активності учнів та  їх інтересу до вивчення фізики, поглиблювала їх знання з даної тематики.

Переглядів: 485 | Додав: Igorco | Дата: 04.12.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 17 18 »

Пошук

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту