Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 403
Головна » Архів матеріалів

  29 жовтня 2018р. в Івано-Франківському професійному ліцеї автомобільного транспорту і будівництва відбулася педагогічна рада на тему  «Робота  педагогічного колективу  з  розвитку розумових   здібностей   учнів,  формування  в  них високої  пізнавальної культури  на  основі психолого-педагогічного аналізу  контингенту учнів І курсу і груп ТУ».  За круглим столом  у дружній  і  доброзичливій  атмосфері заступники директора, викладачі, майстри виробничого навчання, практичний психолог, соціальний педагог проаналізували новоприйнятий контингент учнів. У своїх виступах педагоги  говорили про процес адаптації першокурсників, особливості кожної навчальної групи, висвітлили соціально-превентивні дані, відносини з викладачами та одногрупниками. Адже, переступивши  поріг ліцею учні адаптуються  до нових умов соціального життя: до інших учнів, до викладачів, до майстрів виробничого навчання, до уроків та до нового режиму навчання.

  І тому успішна, ефективна, оптимальна адаптація першокурсників до життя і навчання у ліцеї - запорука подальшого розвитку кожного учня як людини, громадянина, майбутнього фахівця.

Переглядів: 125 | Додав: Igorco | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

   Відповідно до спільного наказу управління освіти і науки облдержадміністрації та управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у ПТНЗ»  з метою попередження надзвичайних ситуацій, загострення уваги на необхідності  дотримання основ безпеки життєдіяльності з 22.10 по 26.10.2018 року в ліцеї був проведений  Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Твоя безпека – це твоя відповідальність».

 Інженером з ОП Соловчук А.С. розроблений план проведення тижня, у рамках якого були проведені такі заходи:  загальноліцейна лінійка, оформленно «Інформаційно-довідковий куточок з безпеки життєдіяльності»,  проведено міні-лекторій по ліцейній радіотрансляційній мережі з тем: «Основні правила поведінки у побуті», «Основні правила поведінки при експлуатації побутових електроприладів», «Основні правила поведінки при виявленні розливу ртуті», «Основні правила поведінки при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами», виховна година з безпеки життєдіяльності «Небезпека вдома та на вулиці», вікторина на тему: «Безпека життєдіяльності у нашому житті», практичне заняття щодо надання першої домедичної допомоги волонтерами Мальтійської служби допомоги.

   Робота була проведена згідно плану тижня. Всі заходи, які були заплановані і вчасно проведені. Учні добре засвоїли норми  та правила безпеки, знають всю потрібну інформацію для безпеки власного життя.  В плануванні та організації заходів, присвячених «Тижню знань з основ безпеки життєдіяльності» брали участь керівництво ліцею, викладачі, майстри виробничого навчання.

   Сьогодні проблема безпеки розглядається як основна потреба людини, тому навчальний заклад несе відповідальність за цілеспрямоване формування у підростаючого покоління  ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Переглядів: 110 | Додав: Igorco | Дата: 29.10.2018 | Коментарі (0)

    24 жовтня 2018р.  з метою популяризації професій, на які є попит на ринку праці,  Тисменицьким  районним відділом  зайнятості  спільно з Клубовецькою сільською радою та дирекцією Клубівецької  школи було організовано  «Ярмарку професій».  Усього 17 професій представлялося на ярмарці. Спершу учнів з Клубовецької, Рошнівської та Милуванської шкіл та гостей школи - майстрів, професіоналів своєї справи - привітав сільський голова с. Клубівці Богдан Іванович Рекетчук.

    У конкурсі "Майстерня професій" брали участь учні 8-11 класів.   За умовами конкурсу, всі учасники  повинні були за 40 хвилин мали підійти до кожного столика, за якими стояли представники цих професій і виконати їхнє завдання і відповідно отримати оцінку фахівця. Найбільша кількість балів - 5 балів. У цей день учні могли спробувати себе у таких ролях як: кухар, кондитер, бармен, офіціант, дизайнер, бібліотекар, сантехнік, профконсультант, медична сестра, військовий, журналіст, коваль, електрогазозварювальник, працівник сільського господарства, бухгалтер, фотограф, пожежник, слюсар з ремонту автомобілів, візажист.

  Директор школи Володимир Ярославович Пронюк висловив велику подяку організаторам заходу.

Переглядів: 74 | Додав: Igorco | Дата: 25.10.2018 | Коментарі (0)

    Напередодні Дня захисника України в Івано-Франківському професійному ліцею автомобільного транспорту і будівництваурочисто відкрили меморіальні дошки, щоб вшанувати справжніх патріотів Володимира Шарабуряка та Михайла Погорєлова. Правоохоронці загинули на сході України під час виконання службових обов’язків.

    Іменні таблички встановили на фасаді професійного ліцею, де свого часу навчалися загиблі поліцейські.

      Старший прапорщик спеціальної роти міліції Володимир Шарабуряк загинув у травні 2014 році в збитому терористами гелікоптері "МІ-8" поблизу м. Слов’янськ, що на Донеччині.

   Молодший сержант батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Івано-Франківськ" Михайло Погорєлов загинув у серпні 2014 року під час виходу з Іловайського котла так званим зеленим коридором. Смерть спіткала Михайла біля села Катеринівка.

       Вшанувати загиблих правоохоронців, які посмертно нагороджені орденами "За мужність" І та ІІІ ступенів, прийшли :

 1. Отець Роман – священик храму «Царя Христа»

 2. Голова партії всеукраїнське об’єднання «Свобода» – Олег Тягнибок

 3. Міський голова – Руслан Марцінків

 4. Начальник головного управління поліції в Івано-Франківській області, полковник поліції – Голубош Володимир

 5. Секретар міської Ради – Оксана Савчук

 6. Директор Департаменту освіти і науки міста Івано-Франківська – Ігор Максимчук

 7. Начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації – Ігор Гаврилюк

 8. Мати загиблого Володимира – пані Ольга Шарабуряк

 9. Мати загиблого Михайла – пані Мирослава Погорєлова

Переглядів: 120 | Додав: Igorco | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)

    Згідно з планом роботи методичної комісії викладачів суспільних дисциплін та з метою пропаганди здорового способу життя, формування в учнів фізичного і морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості учнівської молоді, з 24.09.-28.09.2018р. в ліцеї був проведений тиждень фізичної культури і спорту.

  Всі  заходи   тижня  пройшли на належному методичному рівні. Було підготовлено план заходів тижня.

   У понеділок, 24 вересня,  для  учнів І курсу та груп ТУ були проведені спортивні змагання з  армреслінгу, а також учні переглянули фільм «Античні ігри».

   У вівторок,  25 вересня,  проведено спортивні змагання з настільного тенісу, а у середу - 26 вересня - фінальні змагання з настільного тенісу.

  27 вересня, у четвер,  учні І курсу та груп ТУ взяли участь у спортивних змаганнях з підтягування на високій перекладині та  у спортивній вікторині «Козацька кмітливість».

28 вересня, у п’ятницю, було підведено підсумки проведення тижня та нагородження переможців.

   Серед учнів І курсу:

-        Армреслінг: І місце-4 група, ІІ місце-1 група, ІІІ місце-5 група, ІV місце-2 група, V місце-3 група.

-        Настільний теніс:  І місце-5 група, ІІ місце-1 група, ІІІ місце-4 група, ІV місце-2 група, V місце-3 група.

-        Підтягування:  І місце-1 група, ІІ місце-4 група, ІІІ місце-3 група, ІV місце-2 група, V місце-5 група.

 

-        Спортивна вікторина:  І місце-1 група, ІІ місце-3 група, ІІІ місце-2 група, ІV місце-4 і 5  групи.

   Серед учнів груп ТУ:

-        Армреслінг: І місце-17 група, ІІ місце-16 група, ІІІ місце-18 група.

-        Настільний теніс:  І місце-17 група, ІІ місце-18 група, ІІІ місце-16 група.

-        Підтягування:  І місце-18 група, ІІ місце-17 група, ІІІ місце-16 група.

-        Спортивна вікторина: І місце-17група, ІІ місце-16 група, ІІІ місце-18 група.

Переглядів: 94 | Додав: Igorco | Дата: 04.10.2018 | Коментарі (0)

   Урочистою лінійкою розпочався новий навчальний рік для  учнів та їхніх педагогів в ліцеї автомобільного транспорту і будівництва м. Івано-Франківська. Зі словами привітання до присутніх звернулися адміністрація навчального закладу та запрошені на свято гості: о. Роман церкви Царя Христа і Битківська Х. Г. методист навчально-методичного кабінету.

Для учнів ліцею класні керівники провели перший урок на тему:

“Під синьо-жовтим прапором свободи

З’єднаєм весь великий нарід свій”.

Переглядів: 118 | Додав: Igorco | Дата: 03.09.2018 | Коментарі (0)

Співбесіди для вступу в ліцей відбудуться:

 • після 9-го класу - 21 серпня 2018р.
 • після 11-го класу - 22 серпня 2018р.

                                                       Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "увага"

 

З повагою Адміністрація ліцею.

Переглядів: 174 | Додав: Igorco | Дата: 04.07.2018 | Коментарі (0)

    27 червня  відбулася урочиста лінійка присвячена врученню дипломів випускникам 2017-2018 навчального року.

Переглядів: 170 | Додав: Igorco | Дата: 27.06.2018 | Коментарі (0)

   14 червня 2018 року відбулися загальні збори колективу, де присутні члени  педагогічного колективу заслухали звіт директора Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва за 2017 - 2018 навчальний рік.

Переглядів: 135 | Додав: Igorco | Дата: 15.06.2018 | Коментарі (0)

   14 червня у актовій залі Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва  відбулася зустріч працівників служби у справах дітей з учнями ліцею на якій розглянули ряд важливих питань, які стосуються пільгового контингенту  навчального закладу.

Переглядів: 161 | Додав: Igorco | Дата: 15.06.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »

Пошук

Календар

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Друзі сайту